HILLS PD Feline m/d

18,56 EUR
CUKRINIS DIABETAS. Visavertis maistas, skirtas suaugusioms katėms turinčioms antsvorio bei segančios diabetu.
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Speciali dieta turinti mažai angliavandenių, daug baltymų ir L-karnitino, kuris padeda sumažinti svorį ir padidinti liesą raumens audinį nedidinant išmatų kiekio. Pridėti pluoštai sukuria gyvūnui sotumo pojūtį. L-karnitinas pagerina gliukozės metabolizmą ir palaiko raumenų audinio dydį.

Rekomenduojama dieta gliukozės reguliavimui - 6 mėnesiai, svorio reguliavimui - iki pasiekiamas idealus svoris.

Ši dieta naudinga sveikstančioms katėms po nekomplikuotų operacijų, ankstesnio prasto maitinimo,  parazitizmų,  nekomplikuotų  traumų  ar smulkių ortopedinių operacijų, intensyvios priežiūros kačių maitinimui, gydant nealerginės kilmės odos ligas, reproduktcijai ir augimui, gydant skeleto ligas.

Indikacijos:

- aprūpinti gyvūną didesniu energijos ir maisto medžiagų kiekiu, kad būtų patenkintas jų trūkumas ir skatinamas gijimas, odos funkcijų atstatymas, skeleto raida, tinkamas maisto medžiagų ir energijos santykis optimaliam augimui, katingumui ir laktacijai.

- Feline m/d dieta gali būti maitinami išsekę įvairaus amžiaus pacientai.

Sudėtis: kukurūzų glitimo miltail, vištienos ir kalakutienos miltai, žirnių baltymų koncentratas, kviečiai, gyvuliniai riebalai, celiuliozė, L-lizinas, mineralai, hidrolizuoti baltymai, džiovinti runkelių griežiniai, L-karnitinas, taurinas, vitaminai, DL-metioninas, L-triptofanas, mikroelementai ir beta-karotenas. Natūraliai konservuota tokoferolio ir citrinos rūgšties mišiniu.

Šėrimas: duokite nurodytą maisto kiekį atsižvelgdami į normalų katės svorį. Jei šį ėdalą duodate pirmą kartą, maišykite jį dalimis su anksčiau duotu ėdalu, palengva didinkite naujo kiekį, kol galutinai (per 7 dienas) prie jo pereisite. Katei visuomet turi būti prieinamas šviežias vanduo.

Susirgimai
Nutukimas/ svorio kontrolė/diabetas
Specializuota mityba
Jautraus virškinamojo trakto
Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau