SPECIFIC FRW Weight Reduction,100g - konservai katėms Siekiant gauti teigiamų rezultatų mažinant svorį

8,83 EUR

Tinka storųjų žarnų diarėjos, virškinamojo trakto motorikos sutrikimų, kolito ir konstipacijos gydymui ir profilaktikai.

Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

SPECIFIC FRW ingredientai:
Kukurūzų proteinai, smulkinta ląsteliena, ryžiai, kviečiai, bulvių proteinai, kiaušiniai, avižos, žuvų miltai, mineralai, sojos proteinai, hidrolizuoti vištienos proteinai, L- karnitinas, taurinas, vitaminai. Antioksidantai  butylhidroksitoluenas (BHT). Sudėtyje nėra sintetinių dažų ar aromatinių medžiagų ir GM (genetiškai modifikuotų) ingredientų.

• Siekiant gauti teigiamų rezultatų mažinant svorį, yra svarbu, kad katės savininkas būtų suinteresuotas ir būtinai katę šertų tik SPECIFIC FRW Weight Reduction.
• Pasiekus optimalų svorį, svarbu, kad katės svoris būtų ir toliau reguliariai stebimas ir, jei reikia, pagal tai pritaikytas ėdalo kiekis.
• Laikantis kitų gydymo režimų, nurodytų prie cukrinio diabeto, rekomenduojama dienos racioną padalinti į du šėrimus. Be to, laikotarpis tarp šėrimų taip pat nustatomas atsižvelgiant į individualaus paciento insulino aktyvumą. Dėl padidinto tirpios ir netirpios ląstelienos kiekio SPECIFIC FRW Weight Reduction tinka storųjų žarnų diarėjos, virškinamojo trakto motorikos sutrikimų, kolito ir konstipacijos gydymui ir profilaktikai. Dėl mažo riebalų kiekio SPECIFIC FRW tinka hipexlipidemijos ir cholestazės gydymui.
Kadangi katė šerruma griežtai apribotu SPECIFIC FRW Weight Reduction kiekiu, dietoje yra padidintas mineralų ir riebaluose tirpių vitaminų kiekis.
Nerekomenduojama
•    Kačiukams ir katingoms ar žindamoms katėms.

 

Susirgimai
Virškinamojo trakto sutrikimai
Specializuota mityba
Išrankioms katėms
Specializuota mityba
Jautraus virškinamojo trakto
Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau