SPECIFIC FIW Digestive Support, 7vnt x 100g – konservai virškinimui skatinti

9,50 EUR
pilnai subalansuotas dietinis,konservuotas ėdalas katėms, skirtas ūmiems žarnyno sutrikimams, absorbcijai, egzokrininiam kasos nepakankamumui sumažinti, prastam virškinimui pagerinti.
Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Itin lengvai virškinamos dalys kompensuoja susilpnėjusią žarnyno fermentų veiklą ir užtikrina optimalų maistinių medžiagų įsisavinimą. Todėl tai idealus ėdalas pacientams su virškinamojo trakto veiklos sutrikimais, tokiais kaip ūmus ir lėtinis viduriavimas, vėmimas ir/arba dujų perteklius žarnyne.
Didelis mineralų ir riebaluose tirpių vitaminų kiekis kompensuoja sutrikusį maisto medžiagų įsisavinimą virškinamajame trakte. Padidintas elektrolitų kiekis atstato viduriuojant ir vemiant prarastas medžiagas.
Sudėtyje yra mielių beta gliukanų, galinčių prisijungti prie leukocitų receptorių ir taip suaktyvinti imuninę sistemą bei stiprinti imuninį atsaką. Ėdale taip pat yra daug kiaušinio imunoglobulinų turinčių kiaušinių miltelių. Imunoglobulinai virškinamajame trakte gali surišti tam tikras bakterijas, virusus ir pirmuonis. Tokiu būdu patogenams neleidžiama įsitvirtinti ant žarnyno sienelių, užkertamas kelias žarnų gaurelių pažeidimams ir su tuo susijusiam viduriavimui. Be to, ėdale yra mananooligosacharidų (MOS). MOS suriša patogenines bakterijas, neleisdami joms prisijungti prie žarnyno sienelių ir stiprina vietinį žarnyno imunitetą. 
Gysločio sėklų luobelės - žėlę formuojančios tirpios skaidulos, vertingos savo poveikiu reguliuojant virškinamojo trakto veiklą bei apsaugant žarnyno gleivinę.
Jukos ekstraktas mažina dvokių dujų skyrimąsi ir neutralizuoja išmatų kvapą.

SPECIFIC FIW Digestive Support - pilnai subalansuotas dietinis,konservuotas ėdalas katėms, skirtas ūmiems žarnyno sutrikimams, absorbcijai, egzokrininiam kasos nepakankamumui sumažinti, prastam virškinimui pagerinti. Ėdale yra padidintas elektrolitų kiekis. Ėdalas itin gerai virškinamas. Šis ėdalas tenkina kasdienius kačių poreikius, palaiko gerą sveikatą.
Sudetis:

kiauliena, jautiena, želatinizuoti ryžiai, žuvis, kiaušiniai, mineralai, saulėgrąžų aliejus, vitaminai ir mikroelementai, gysločio sėklų luobelės, runkelių minkštimas, mielės (β-1,3/1,6 gliukanų ir mananooligosacharidų šaltinis), taurinas, metioninas, jukos ekstraktas. Be dirbtinių antioksidantų, dažiųjų arba skoninių medžiagų.

Susirgimai
Virškinamojo trakto sutrikimai
Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau