SPECIFIC FEW - DM, 100g - endokrininiams susirgimai

10,16 EUR

Dėka didelio baltymų kiekio SPECIFIC™ FEW-DM Endocrine Support puikiai tinka katėms su sumažėjusia raumenų mase. Katėms sergančioms hipertiroidizmu ir esant silpnam raumenynui, pašaras ne tik palaiko kūno masę, bet pašare sumažintas angliavandenių kiekis palaiko sumažintą jautrumą insulinui, dažniausiai pasitaikantį hipertiroidizmu sergančioms katėms.

Pasirinkite prekės variantą:
Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

  • Padidintas ląstelienos kiekis sulėtina sudėtinių angliavandenių virškinimą taip sumažindamas postprandialinę hiperglikemiją.
  • Dėka didelio baltymų kiekio SPECIFIC™ FEW-DM Endocrine Support puikiai tinka katėms su sumažėjusia raumenų mase. Katėms sergančioms hipertiroidizmu ir esant silpnam raumenynui, pašaras ne tik palaiko kūno masę, bet pašare sumažintas angliavandenių kiekis palaiko sumažintą jautrumą insulinui, dažniausiai pasitaikantį hipertiroidizmu sergančioms katėms.
  •  Didelis omega-3 riebalų rūgščių kiekis gali palaikyti normalų trigliceridų kiekį katėms, sergančioms diebetu.
  •  Dauguma diabeto kontrolės režimų siūlo pašaro paros normą dalyti į dvi porcijas. Šėrimo laikas paprastai nustatomas pagal individualaus paciento insulino aktyvumą.
  • Reikia pažymėti, kad katėms, sergančioms diabetu ir šeriamoms SPECIFIC™ FEW-DM Endocrine Support, gali prireikti mažesnio insulino kiekio. Todėl reikia stebėti gliukozės kiekį kraujyje, vandens suvartojimą, klinikinius požymius bei insulino dozę.
  • Nutukimas ir viršsvoris yra diabeto rizikos veiksniai. Todėl rekomenduojama palaikyti tinkamą kūno svorį ir/ar sumažinti kūno svorį diabetu sergančioms katėms, turinčioms viršsvorį.
  • Pasiekus diabeto remisiją, rekomenduojama katę ir toliau šerti SPECIFIC™ FEW-DM Endocrine Support, kad apsaugoti nuo ligos paūmėjimo ar atsinaujinimo.

 

NEREKOMENDUOJAMA:

Kačiukams bei besilaukiančioms ar maitinančioms katėms.

 

DĖL PAPILDOMOS INFORMACIJOS KREIPKITĖS Į SAVO VETERINARIJOS GYDYTOJĄ.

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau