Flexi City

Flexi City

Prekės kodas:

14,10 €
Kaina: rožinis 14,10 €
Kaina: pilkas 14,10 €
Kaina: asfalto sp. 14,10 €
Informacija apie prekę

Flexi City - juostinis, 2m., iki 35 kg.

Stilingas ir modernus automatinis pavadėlis Flexi City taps puikiu aksesuaru Jūsų augintinio pasivaikščiojimams. Patogi korpuso konstrukcija leidžia lengvai reguliuoti pavadėlio ilgį iki 2 metrų.

Flexi City automatinis pavadėlis skirtas šunų mylėtojams gyvenantiems dideliuose miestuose, kur buriuojasi didelė žmonių masė, ir ten, kur reikia būti ypatingai budriam vedžiojant savo augintinį.

Ergonominė pavadėlio rankena leidžia lengvai, viena ranka, išlaikyti net patį aktyviausią šunį, o stilingas dizainas ir ryškios spalvos leis Jums ir Jūsų keturkojui draugui neatsilikti nuo miesto mados tendencijų.

Kodėl Flexi?

Kiekvienas keturkojo augintinio šeimininkas žino, kad gyvūnams tiesiog reikia daug judėti ir būti gryname ore. Tačiau gyvenimas dideliame mieste neleidžia paleisti šunis laisvai lakstyti gatvėmis. Standartinis pavadėlis stipriai apriboja gyvūną, neleidžiant jam bėgioti ir žaisti ten, kur šuo nori, arba šeimininkas turi bėgioti kartu, iš paskos. Automatinis pavadėlis - tai puiki išeitis iš tokios situacijos. Tvirtas ir patogus korpusas, išskirtinis dizainas, ergonominė rankena, kurios dėka pavadėlis kontroliuojamas tik viena ranka, o Jūsų augintinis vieno piršto paspaudimu. O jeigu prie viso šito pridėti 2,3,5 arba 8 metrus ilgio virvę arba juostą - gausime nuostabų Flexi pavadėlį, kuris suteikia Jūsų keturkojui draugui pakankamai asmeninės erdvės žaidimams, šėlionėms arba tiesiog ramiam ir saugiam pasivaikščiojimui.