Surolan- ausų lašai šunims ir katėms - 15ml

12,50 EUR

Šunims ir katėms gydyti, esant išorinės ausies uždegimui ir nedidelėms lokalizuotoms paviršinėms odos infekcijoms, sukeltoms grybelių ir bakterijų.

Nemokamas pristatymas perkant virš 20 eur.

Paskirtis

Šunims ir katėms gydyti, esant išorinės ausies uždegimui ir nedidelėms lokalizuotoms paviršinėms odos infekcijoms, kuriuos sukelia mikonazolui ir polimiksinui B jautrūs: mielės ir mikroskopiniai grybai: Microsporum spp., Trichophyton spp., Candida spp., Malassezia pachydermatis, gramteigiamos bakterijos: Staphylococcus spp. (jautrios padermės), Streptococcus spp. (jautrios padermės), gramneigiamos bakterijos: Pseudomonas spp. (jautrios padermės), Escherichia coli, ausų erkės: Otodectes cynotis.

Veiklosios vaistinės medžiagos

1 ml suspensijos yra: veikliųjų medžiagų: mikonazolo nitrato 23 mg, polimiksino B sulfato 0,5293 mg, prednizolono acetato 5 mg.

Naudojimas ir dozė

Vaistą reikia lašinti į ausis ar ant odos. Prieš naudojimą gerai suplakti. 

Į ausis Prieš lašinant vaistą, būtina gerai išvalyti ausies kanalą. Reikia lašinti po 3–5 lašus 2 kartus per dieną. Kad vaistas pasiskirstytų tolygiai, sulašinus būtina gerai pamasažuoti ausies pagrindą. 

Ant odos Užsimovus pirštines, ant pažeistos odos vietos reikia užlašinti kelis lašus vaisto ir gerai įtrinti ranka

Esant Otodectes cynotis invazijai, į ausį reikia lašinti po 5 lašus vaisto du kartus per dieną, 14 d. iš eilės. Esant ausų erkėms, būtina gydyti abi ausis, net jei infekcija matoma tik vienoje ausyje.

Atsliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau