FRONTLINE DOG N3 - lašai nuo blusų ir erkių

FRONTLINE DOG N3 - lašai nuo blusų ir erkių

Prekės kodas:

Pakuotė - 3 pipetės. Lašai nuo blusų ir erkių šunims

nuo 21,30 €
Kaina: 2-10 kg 21,30 €
Kaina: 10-20 kg 24,30 €
Kaina: 20-40 kg 28,80 €
Kaina: 40-60 kg 31,80 €
Informacija apie prekę

Indikacijos: šunims gygyti ir profilaktiškai nuo blusų (Ctenocephalides felis) ir erkių (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., ixodes spp.). Šunims, gydyti ir profilaktiškai  esant blusų sukeltam alerginiam dermatitui. Šunims, gydyti ir profilaktiškai nuo plaukagraužių.
Naudojimo būdas:  Išoriniam naudojimui. Preparatą būtina užlašinti šuniui taip, kad jis nenusilaižytų. Išėmus tūbelę iš pakuotės ir laikant vertikaliai, reikia nulaužti jos viršūnę. Pirštais praskyrus šuns plaukus nugaros srityje ties kaklo pagrindu menčių priekyje taip, kad matytųsi oda, tūbelės galiuką reikia pridėti ant odos ir išspausti visą tūbelės turinį ant odos, vienoje vietoje. Esant didelei pakartotino užsikrėtimo blusomis rizikai, jei šuo yra alergiškas blusoms, siekiant apsaugoti šunį nuo kraujasiurbių erkių antpuolio, dažnai maudant antialerginiais ar kailį minkštinančiais šampūnais, preparatą rekomenduotina naudoti kartą per mėnesį. Esant mažai užsikrėtimo blusomis ir kraujasiurbėmis erkėmis rizikai, preparatą galima naudoti kartą per 2-3 mėn. Galima naudoti vaikingoms kalėms ir laktacijos metu. Nerekomenduotina glostyti ir imti į rankas gyvūną nenudžiuvus preparatui bei jį maudyti pirmąsias 2 dienas po gydymo. Naudojant preparatą draudžiama rūkyti, valgyti ar gerti. Būtina stengtis, kad preparatas nepatektų ant odos. Naudojus preparatą, rankas būtina plauti vandeniu ir muilu. Nerekomenduotina naudoti jaunesniems nei 8 savaičių amžiaus ar mažiau kaip 1 kg sveriantiems šuniukams.
Galimas šalutinis poveikis: nulaižius preparatą gali pasireikšti seilėtekis. Pastebėjus vaisto sukeltą šalutinį poveikį, būtina pranešti veterinarijos gydytojui arba Lietuvos valstybinei veterinarijos preparatų inspekcijai.

Gamintojas: MERIAL ( Prancūzija )

Populiariausios žymės