Sąrašas prekių pagal gamintoją SAM'S FIELD

Sams Field Adult Chicken Cat

Super premium kačių maistas suaugusioms katėms, su vištiena 45% (šviežiai paruošta 20%), vaisiai. NĖRA kviečių ir kukurūzų.
Yra
2,60 EUR

Sams Field Adult Large Chicken & Potato

Pilnavertis Super premium šunų maistas didelių veislių suaugusiems šunims, su šviežia vištiena ir bulvėmis - Sam's Field Adult Large. 60% sudėties sudaro vaisiai ir daržovės.
Yra
6,75 EUR

Sams Field Adult Medium Chicken & Potato

Pilnavertis Super premium šunų maistas vidutinio dydžio veislių suaugusiems šunims, su šviežia vištiena ir bulvėmis. 60% sudėties sudaro šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės.
Yra
6,35 EUR

Sams Field Adult Mini Chicken & Potato

Pilnavertis Super premium šunų maistas mažų veislių suaugusiems šunims, su šviežia vištiena ir bulvėmis. 65% sudėties sudaro šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės. Blizgantis kailis, dantų akmenų prevencija, lengvai virškinamas.
Yra
19,42 EUR

Sams Field Adult Salmon & Potato

Hipoalerginis Super premium šunų maistas iš lašišos ir bulvių suaugusiems visų veislių šunims. Tinkamas hipoalerginei mitybai arba veislėms, kurioms keliami specialios mitybos reikalavimai. Gerai virškinamas, veiksmingai įsisavinamas.
Yra
33,14 EUR

Sams Field Delicious Wild Cat

Super premium kačių maistas išrankioms katėms, su antiena 35%, vištiena 15% (šviežiai paruošta) NĖRA kviečių ir kukurūzų.
Yra
12,21 EUR

Sams Field Junior Large Chicken & Potato

Pilnavertis Super premium šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas didelių veislių jaunikliams ir jauniems šunims. 65% sudėties sudaro šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės.
Yra
24,71 EUR

Sams Field Kitten Cat

Super premium maistas kačiukams, su vištiena 48% (šviežiai paruošta 20%), vaisiai ir daržovės. NĖRA kviečių ir kukurūzų.
Yra
2,60 EUR

Sams Field Light & Senior Lamb & Rice

Hipoalerginis lengvas Super premium šunų maistas su ėriena ir ryžiais šunims, turintiems antsvorį ir vyresniems šunims. Saugus ir sveikas maistas, nesukeliantis maisto netoleravimo ir kitų neigiamų reakcijų pavojaus.
Yra
8,25 EUR

Sams Field Puppy Chicken & Potato

Pilnavertis Super premium šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas visų veislių jaunikliams - Sam’s Field Puppy. 70% sudėties sudaro šviežia vištiena, vaisiai ir daržovės. Ypač tinka 1-12 mėn. šuniukams ir bręstantiems šunims.
Yra
25,92 EUR

Sams Field Senior Cat

Super premium kačių maistas senoms arba nutukusioms katėms, su kalakutiena 35% ir vištiena NĖRA kviečių ir kukurūzų.
Yra
2,60 EUR

Sams Field Sterilised Cat

Super premium kačių maistas sterilizuotoms katėms, su vištiena 42% (20% sudėties sudaro šviežia vištiena). NĖRA kviečių ir kukurūzų.
Yra
9,49 EUR
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau