Žaizdoms

Yra
Žaizdoms

VETRAMIL - tepalas

VETR2
6,90 EUR
Greitina mažų ir didelių žaizdų gijimą, gydo pažeistą odą bei kovoja su infekcija
Yra
Žaizdoms

Aloevet 50ml - gelis žaizdoms

PHARMADIET group
WPH150497
16,80 EUR
gelis žaizdoms, kuris skatina odos regeneraciją, padeda gyti žaizdoms, drėkina ir mažina patinimus, stabdo hipertrofinių ir keloidinių randų formavimąsi, mažina uždegimą ir veikia kaip antiseptikas, ramina sudirgusią ir paraudusią odą.
Yra
Odai ir kailiui

Pro-Pad 100 ml

CANDIOLI
6,59 EUR
Odos būklę normalizuojantis kremas šunims, katėms ir kitiems naminiams gyvūnėliams, esant nuospaudoms ar odos suragėjimui.
Yra
24,00 EUR
Purškiklis gali būti naudojamas žaizdelėms, įbrėžimams, sudirgusiai odai, Šunims, katėms ir kitiems gyvūnams, Saugo ir ramina pažeistą odą, In vitro sudaro antibakterišką sienelę, kuri gali padėti įveikti bakterijas ir mieles, grybus, Gali padėti apsaugoti pažeidimo aplinką ir sustiprinti pakartotinį epitelizavimą, Šis produktas neprilimpa, be sintetinių...
Yra
Žaizdoms

Vetexpert CHLORHEXIDINE SPRAY 4%, 100ml

VETEXPERT
171473
5,50 EUR
Šunų ir kačių odos priežiūrai, esant odos pažeidimas, kuriuos sukelia bakterijos. Sudėtyje esantis Nano sidabras pasižymi stipriomis antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis, skatina žaizdų gijimą ir audinių regeneraciją.Chlorheksidinas pasižymi stipriomis baktericidinėmis ir bakteriostatinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka apdoroti infekuotas...
Yra
Odai ir kailiui

Vetexpert HOT SPOT SPRAY, 100ml

VETEXPERT
171481
5,60 EUR
Produktas skirtas šunų ir kačių pažeistos odos priežiūrai. Gali būti naudojamas  kaip pagrindinė priemonė įbrėžimų ar nubrozdinimų priežiūrai ar kaip papildoma priemonė odos ligų gydimo protokole.
Yra
Veterinairiniai produktai

Dog Natural Anti-Inflammatory Dog N72

DOGN
24,90 EUR
Dog Natural Anti-Inflammatory Dog® - maisto papildas šunims, skirtas sergantiems neoplastinėmis, autoimuninėmis ligomis, edemomis, uždegimais.
Yra
15,50 EUR
Gelis skatinantis žaizdų gyjimą. Greitai abzorbuojasi; Sumažina diskomfortą, mažina niežėjimą; Užtikrina tinkamą drėkinimą; Palaiko gyjimo procesą.
Prekė pridėta prie palyginimo

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau